Parke Temizliği İçin Doğal Yüzey Temizleyici Nasıl Yapılır?

Gerekli olan malzemeler

Arap sabunu
Lavanta uçucu yağı (hoş kokması ve ekstra hijyen yapması amacıyla konulabilir)
• Sıcak su

parke temizligi icin dogal yuzey temizleyici nasil yapilir?

Arap sabunu alırken özellikle bitkisel yağ asitlerinden üretilmiş doğal arap sabunu bulmaya dikkat ederseniz çok daha iyi bir tercih yapmış olursunuz.
Arap sabunu aynı zamanda yaydığı koku sayesinde ahşapları haşereden de koruyacaktır.

Nasıl yapılır?

1. 2 lt sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı arap sabunu eritilir.
2. Daha güzel kokmasını isterseniz eğer hijyen yapıcı özelliğinden dolayı birkaç damla lavanta uçucu yağı ya da istediğiniz, sevdiğiniz bir kokuyu bu karışıma ekleyebilirsiniz (okaliptüs, greyfurt, portakal gibi)

Nerelerde kullanılır?

Bu doğal yüzey temizleyici ile parkelerinizi gönül rahatlığıyla silebilirsiniz.

Eğer daha parlak parkelere sahip olmak isterseniz; ara ara parkelerinizi sirkeli su ile de silebilirsiniz.

Bazı kaynaklar sirkenin parkeye zarar vereceğini, zamanla rengini solduracağını yazıyor ancak su ile seyrelttiğiniz taktirde herhangi bir zarar vermeyecek ve aksine parkelerinizin parlamasını sağlayacaktır.

Parke temizliği için doğal yüzey temizleyici kullanımı sonrası evinizde; yüzey temizleyicilerin zararlarından uzak, kimyasalsız temizlik yaptığınız için parkelerinize yalın ayak bastığınızda, bebekler üzerinde emeklediklerinde, çocuklar üzerinde oturduklarında içiniz çok daha rahat olacak. 


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/dogalyasamlar.com/httpdocs/wp-content/themes/goodnews5/framework/functions/posts_share.php on line 66

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/dogalyasamlar.com/httpdocs/wp-content/themes/goodnews5/framework/functions/posts_share.php on line 82

Bir Yorum Yaz

Doğal Yaşamlar | Doğanın İçinden Gelen Yaşam. All Rights Reserved 2019.